پرسش های متداول

[vc_row css=”.vc_custom_1605359708957{background-color: #ffffff !important;}”][vc_column][vc_toggle title=”آیا امکان ویرایش مشخصات کاربری و ایمیل من وجود دارد؟” style=”round” color=”sky”]پاسخ:  شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی (یا شماره ی همراه در صورت تایید شماره همراه) و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.

در انتهای هر ایمیل درج شده ” چنانچه تمایل به دریافت ایمیل از طرف ما ندارید، بر روی لغو اشتراک کلیک کنید ” شما می توانید پس از دریافت اولین ایمیل ، عضویت خبرنامه را لغو کنید.

برای تغییر یا اصلاح کد ملی با همان ایمیلی که ثبت نام کرده‏‌اید به info@digikala.com  ایمیل بزنید.

اگر به ایمیل خود دسترسی ندارید متاسفانه به دلایل حفظ امنیت کاربری، هیچ راهی برای تغییر کد ملی خود نخواهید داشت.[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1605359708957{background-color: #ffffff !important;}”][vc_column][vc_toggle title=”آیا امکان ثبت نام با شماره تلفن همراه وجود دارد؟” style=”round” color=”sky”]پاسخ: شما میتوانید پس از ورود شماره همراه به صورت کامل (******* **۰۹) و وارد کردن کلمه ی عبور، پس از تایید شماره ی همراه(ثبت کد دریافت شده از طریق پیامک) اقدام به ثبت نام نمایید.

در صورتی که قبلا با ایمیل ثبت نام کرده اید، زمانی امکان ورود از طریق شماره همراه برای شما مقدور است که شماره همراه وارد شده در پروفایل خود را تایید نمایید.[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1605359708957{background-color: #ffffff !important;}”][vc_column][vc_toggle title=”آیا پس از تایید شماره همراه در مراحل ثبت نام، میتوانم شماره خود را تغییر دهم؟” style=”round” color=”sky”]پاسخ: شما زمانی میتوانید شماره خود را تغییر دهید که شماره ی همراه جدید نیز تایید شود.[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1605359708957{background-color: #ffffff !important;}”][vc_column][vc_toggle title=”چرا با وجود درخواست من برای تغییر رمز حساب کاربری، لینک آن برای من ایمیل نشده است؟” style=”round” color=”sky”]پاسخ:  لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row]